عجیب ترین دکوراسیونی که تا به حال دیده اید!

عجیب ترین دکوراسیونی که تا به حال دیده اید!
به این محتوا چند ستاره می دهید؟

این ۱۰ اتاق خلاقیت در خانه را به سطح جدیدی ارتقا داده اند. آن‌ها نمونه‌هایی از طراحی داخلی و معماری خلاقانه با چاشنی خیال، هوشمندی، و بی‌باکی هستند. اما برای ساختن فضایی که با فضاهای مرسوم متفاوت است فقط خلاقیت و خیال کافی نیست. این کار نیاز به جسارت و خب البته حساب بانکی پرپول دارد. در حالی که اکثر ما ممکن است گاهی به این طرح‌ها فکر کنیم، طراحان پیش می‌روند و چنین طرح‌هایی را عملی می‌کنند.

چنین طراحی‌هایی مناسب همه نیست، اما به ما یادآوری می‌کند که می‌توان هر چیزی را در یک محیط طراحی و اجرا کرد.

کابینت

این فضا مخصوص کسانی است که می‌خواهند زیرزمین خانه خود را تبدیل به فضایی برای تفریح و سرگرمی کنند.
اولین کار: راه‌پله‌ای مارپیچ بسازید که شبیه دم اژدهاست. یک دیوار صخره‌ای، طاق طلایی به آن اضافه کنید. اکنون فضای شما شبیه داستان‌های تخیلی است.

کابینت

این خانه براساس تخیل ساخته شده است اما جذاب‌ترین بخش آن سرسره‌ای است که به زیرزمین راه دارد. مطمئن هستم انجام کارهای رختشویی در این زیرزمین جذاب و لذت‌بخش است.

کابینت

آرک ها و طاق های  گوتیک و لوله های آبی روشن ، گوی های سرامیکی بزرگ،  فضایی اسرار آمیز و جادویی را ایجاد کرده اند.

کابینت

این سرسره استیلِ جذاب دو آپارتمان را در شهر نیویورک به هم متصل می‌کند. این سرسره هم کاربردی است و هم طراحی آن جذاب و دیدنی. در واقع در این فضا سرسره و مجسمه یکی شده‌اند.

کابینت

هنسل و گرتل به هنر مدرن می‌رسند. چیزی مثبت و تا حدودی تهدیدآمیز در این شاخه‌های درختان که از پشت به آن‌ها نورتابیده می‌شود وجود دارد. آن‌ها از زمین شروع شده‌اند و تا سقف امتداد پیدا کرده‌اند.

کابینت

این آپارتمان در ایران است. احتمالا  یک اتاق خواب است و تختی که از  پوست گوسفند پوشیده شده  است. این فضا بیش از حد نامتعارف و خاص است و حسی کاملا مرموز دارد.

 

کابینت

خراب کردن یک دیوار برای ایجاد فضایی بیشتر و جابه جایی فضاها جزئی از فرایند بازسازی خانه‌هاست. اما اکثر ما از یک دیوار تخریب شده در پایان کار استفاده نمی‌کنیم.

کابینت

یک زمین بسکتبال در فضای داخلی خانه چیز عجیبی در خانه‌های لوکس نیست، اما ایجاد چنین زمینی در مرکز خانه همراه با نیمکت‌ها و بالکنی برای تماشا کار نامتعارف و منحصربه‌فردی است.

کابینت

استفاده از این دیوار چوبی راهی ارزان و جذاب برای ایمن نگه داشتن کودکان هنگام عبور از پله‌ها است. البته فضای خوبی هم برای جاسوس‌بازی است.

کابینت

این فضای خاص به یک اتاق دیگر در پشت این فضا منتهی می‌شود. وقتی می‌خواهید وارد فضای پشتی شوید آبشار از کار بازمی‌ایستد و شما خیس نمی‌شوید.

منبع: houzz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *