با این ۷ کابینت، آشپزخانه شیک داشته باشید!

با این ۷ کابینت، آشپزخانه شیک داشته باشید!
به این محتوا چند ستاره می دهید؟

کابینت های آشپزخانه را می شود هر بار از یک نگاه بررسی کرد، می شود هر دفعه به یکی از جزییات آن ها پرداخت و راجع به آن ها نوشت، مطمئن باشید که به این زودی ها جزییات کابینت ها تمام نخواهد شد و هر دفعه چیز جدیدی پیدا خواهد شد که می شود راجع به آن ها نوشت . امروز هم  می خواهیم به بحث شیرین کابینت های آشپزخانه بپردازیم و کمی راجع به آن ها بخوانیم، پس با ما همراه باشید.

کابینت آشپزخانه

کابینت های متحرک برای آشپزخانه

شاید این تیتر به نظرتان بامزه و خنده دار به نظر برسد و شاید هم فکر کنید که این فقط یک شوخی است، اما اگر به عکس بالا نگاه بیاندازید خواهید دید که  با استفاده از فضای زیر کانتر آشپزخانه، کابینت های متحرکی را طراحی  شده است که می شود از آن ها به عنوان صندلی های اپن هم استفاده کرد. کافی است فقط زیر این کابینت ها را چرخ کار گذاشت تا به هدف مورد نظر رسید.

کابینت آشپزخانه

کانترهای متفاوت برای آشپزخانه

کانترهای آشپزخانه شما می توانند چهره ای متفاوت به نسبت دیگر کانترها داشته باشند آن هم به وسیله گل و گیاهان. اگر خوب به عکس بالا  نگاه کنید، می بینید که روی صفحه کانتر آشپزخانه نواری از گل ها و گیاهان وجود دارد که باعث می شود ظاهر این کانتر با دیگر کانترها متفاوت تر و دوست داشتنی تر باشد. روی این نوار سبز هم یک شیشه محافظ قرار گرفته است که به کانتر کمک می کند تا عملکردش را حفظ کند. یادتان باشد که کانترهای آشپزخانه هم جزوی از کابینت های آن محسوب می شوند.

مطلب پیشنهادی خدماتور به شما: تاریخ مجهول کابینت

کابینت آشپزخانه

کابینت های پله ای برای دکوراسیون آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه شما می توانند به صورت پله ای طراحی شوند. این کابینت ها در واقع می توانند مانند قفسه هایی برای خودنمایی وسایل و لوازم دکوری نیز عمل کنند مخصوصا اگر دقیقا در پشت آشپزخانه اتاق نشیمن قرار گرفته باشد، عکس بالا به خوب به شما نشان می دهد که منظور ما چیست، البته این نوع کابینت ها میتوانند به تعریف کردن ورودی و آشپزخانه هایی که فاقد درب هستند هم کمک کند.

کابینت آشپزخانه

کابینت های سفید برای آشپزخانه

اگر نگاهی به  پرطرفدارترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه بیاندازید، متوجه خواهید شد که رنگ سفید یکی از آن رنگ ها است. اگر دوست دارید دکوراسیون داخلی مدرن با جذابیت رنگ سفید را تجربه کنید، حتما آن را در کابینت های آشپزخانه به کار ببرید.

 

کابینت هایی با طراحی های متفاوت

کابینت ها حتما نباید دور تا دور اشپزخانه را فرا بگیرند و کامل دیوارها را بپوشانند، گاهی وقت ها می توان برای کابینت ها طرح های خاص و متفاوت تری را در نظر گرفت، درست مثل انچه که در عکس بالا دیده می شود. یادتان باشد که ساختارشکنی همیشه نتیجه خوب و متفاوت تری را به شما تحویل می دهد به شرط آن که جسارت انجام این کار را داشته باشید.

 

کابینت آشپزخانه

کابینت های ویترینی

کابینت های شما می توانند ویترین های زیبایی باشند که ظرف های کریستالی درونشان خودنمایی می کند. این نوع کابینت ها معمولا دارای درب های شیشه ای هستند که هم به نسبت دیگر کابینت ها متفاوت تر هستند و هم می توان به وسیله نورپردازی آن ها را زیبا تر جلوه داد.

 

 

منبع: چیدانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *